o h2o stačí přiat vodu

17. července 2009 v 19:55 | Anna Pilbauerova |  zabava
H2O Stačí přidat vodu:je nový seriál populární televizní stanice Jetix, který si mezi mladými lidmi získal v krátké době velkou oblibu. Příběh se točí kolem tří dívek Cleo, Rikky a Emma, které jsou trochu neobyčejné. Při kontaktu s vodou se totiž, jak už asi správně hádáte promění v mořské pany. To vše se děje od jejich nedávné návštěvy tajemného ostrova Mako.
Každá z dívek má navíc speciální, nadpozemské schopnosti. Emma umí vodu zmrazit, Rikky vodu uvařit, a Cleo jí zase umí vytvarovat. Tyto vlastnosti jsou holky nuceni skrývat jak před svými kamarády tak i rodiči. Jediný kdo o všem ví, je jejich kamarád Lewis.

Kde můžu H2O Stačí přidat vodu sledovat?


Seriál H2O Stačí přidat vodu vysílá pravidelně televizní stanice Jetix. Pokud máte tedy například kabelovou televizi, nic vám nebrání v tom H2O Stačí přidat vodu sledovat.


Oblíbenost H2O Stačí přidat vodu.

Tento seriál se u ve světe, ale i unás setkává stále s větší popularitou a společně se seriály Hannah Montana a Lazy Town je hlavním pilířem televize Jetix. H2O Stačí přidat vodu je populární především pro to, že zobrazuje skutečné přátelství a diváky dokáže každá díl vtáhnout do děje zajímavými příhodami, který dívky zažívají.obrázky z h2o stačí přidat vodu:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama